ارسال پوش نوتیفیکیشن

ارسال پوش نوتیفیکیشن

When-Push-Comes-to-Shove-Mobile-Marketing-Through-App-Notifications
پوش نوتیفیکیشن نوعی مدیا برای فرستادن و نمایش اعلان یا نوتیفیکیشن به کاربران اپلیکیشن های موبایل است. از طریق این مدیا میتوانید با کاربران خود رابطه ای موثر برقرار کنید و تعداد دفعات و زمان استفاده آنها را از اپلیکیشن خود تا حد قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

پوش نوتیفیکیشن همچنین برای برند سازی محصولات و خدمات، افزایش آمار بازدید وبسایت ها و همچنین فروش محصولات و خدمات بسیار موثر می باشد.
در مورد مدیای تبلیغاتی پوش نوتیفیکیشن باید گفت که این مدیا امروزه یکی از بهترین مدیاهای تبلیغات درون اپلیکیشن می باشد. با گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و استفاده از اپلیکیشن های موبایل این پلتفرم یکی از بهترین پلتفرم ها برای دیده شدن و تبلیغات می باشد. کاربران موبایل های هوشمندی که به طور قطع در حال استفاده از اپلیکیشن های کاربردی، اطلاع رسانی، سرگرمی و غیره هستند جامعه هدف بسیار ارزشمندی برای تبلیغات و هدفمندی تبلیغات می باشند. نکته مثبتی که در مورد پوش نوتیفیکیشن وجود دارد این است که می توان از طریق این مدیا تبلیغات کاملاٌ هدفمند انجام داد. به عنوان مثال می توان آن را به تفکیک جنسیت، رده سنی، محل زندگی، نوع اپراتور و … نمایش داد. پوش نوتیفیکیشن همچنین جزو مدیا های ارزان قیمت با ظرفیت بالا می باشد و معمولاً کیفیت کاربران و مشتریانی که از طریق پوش نوتیفیکیشن جذب می شوند بسیار بیشتر از سایر مدیا ها می باشد.

انواع پوش نوتیفیکیشن به روایت تصویر

پوش نوتیفیکیشن متنی با آیکن

Push-Notification-169x300

 

پوش نوتیفیکیشن متن بلند با آیکنPush-Notification-text

 

پوش نوتیفیکیشن بنری

Push-notification-banner

 

پوش نوتیفیکیشن دیالوگی

 

Push-dialog

3 دیدگاه

3 دیدگاه در “ارسال پوش نوتیفیکیشن

 1. سعید حبیبی می‌گه:

  آموزش خوب و مفیدی بود ممنون که این مطلب رو برای وبمسترها در سایت قرار دادین

 2. مزایده می‌گه:

  ممنون از اطلاعاتی که قرار دادید

 3. R می‌گه:

  باسلام چه جوری میتونم پوش نوتیفیکیشن
  رو روی گوشیم نصب کنم و ازش استفاده
  کنم؟

دیدگاه خود را بنویسید: