PPC چیست؟

ppc

PPC مخفف pay-per-click می باشد، یک مدل بازاریابی اینترنتی که در آن تبلیغ کنندگان هر زمان که یکی از تبلیغات خود را کلیک می کنند هزینه پرداخت می کنند.  تبلیغات موتورهای جستجو گر معروف ترین مدل PPC می باشد. این روش به تبلیغ دهنده اجازه می دهد که لینک خود را برای کلیک به مزایده بگذارد. هرچقدر قیمت کلیک بالا  باشد تبلیغ کنندگان بیشتری تمایل دارند که تبلیغ را نمایش بدهند.

روش کار google Adwords نیز PPC می باشد. بدین صورت که شما کلیک خود را به مزایده می گذارید یا در اصطلاح Bid می کنید و گوگل آن را در صفحات اصلی سرچ کلمه کلیدی مد نظر شما قرار می دهد. این مدل قابل پیاده سازی در همه نوع تبلیغات دیجیتال از جمله تبلیغات موبایل ، تبلیغات اپلیکیشن و تبلیغات تلگرامی می باشد.

به عنوان مثال اگر می خواهید تبلیغات تلگرامی داشته باشید باید لینک مورد نظر خود را در پست تبلیغاتی قرار داده و با استفاده از ابزار های کوتاه کننده و آنالیزگر لینک مانند goo.gl کلیک های لینک خود را شمرده و تحلیل کنید. این روش در مورد تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل هم بسیار کارآمد می باشد. این مدل تبلیغات در کمپین های اینستاگرامی هم قابل اجرا می باشد.

1- تماس و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

2- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

3- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)