بسیاری از اپلیکیشن های موبایلی امروزه در صدد آن هستند که ارزش افزوده ای را به مخاطبان خود ارائه دهند. این ارزش افزوده از راه های متفاوتی امکان پذیر می باشد. این اپلیکیشن ها علاوه بر اینکه به کاربران خدماتی ارائه می دهند شامل منافعی برای توسعه دهندگان و شرکت های توسعه دهنده نیز می باشند. در این مدل اپلیکیشن ها یا سرویس ها، هدف نهایی توسعه دهندگان، رسیدن به درآمد از طریق عضویت کاربر در اپلیکیشن ها است. به این صورت که کاربر پس از نصب اپلیکیشن می بایست برای استفاده از سرویسی که آن اپلیکیشن ارائه می دهد، اقدام به عضویت در اپلیکیشن نماید. این عضویت می تواند از طریق پر کردن فیلد هایی نظیر ایمیل، نام، شماره تلفن همراه و غیره باشد. معمولاً کاربر پس از وارد کردن فیلد های ضروری برای تایید عضویت خود در اپلیکیشن، یک پیامک یا ایمیل حاوی کد تایید یا لینک تایید در اپلیکیشن دریافت می کند.

با توجه به بالا رفتن تعداد اپلیکیشن های ارائه دهنده سرویس به کاربران، تیم اد تو اپ در صدد آن برآمده که کار را برای توسعه دهندگان آسان تر کرده و سرویس عضویت تضمینی در اپلیکیشن ها یا CPA یا PPA را ارائه دهد.

ما در این سرویس، عضویت کاربران در اپلیکیشن های توسعه دهندگان را تضمین می کنیم. و جذاب ترین قسمت این خدمات این است که توسعه دهندگان و ارائه دهندگان اپلیکیشن، تنها به ازای کاربرانی که در اپلیکیشن ثبت نام کرده اند هزینه پرداخت می کنند.

پرداخت به ازای عضویت یا پرداخت به ازای ثبت نام یکی از جدید ترین و هیجان انگیز ترین سرویس های اد تو اپ می باشد که به منظور سهولت در کار توسعه دهندگان عزیز ارائه می شود. اد تو اپ مدعی است که بالاترین ظرفیت و ارزان ترین قیمت برای این سرویس را ارائه می دهد.

به نکات زیر در مورد این سرویس  دقت فرمایید:

  • در سرویس پرداخت به ازای عضویت، توسعه دهندگان تنها به ازای هر عضویت یا ثبت نام در اپلیکیشن هزینه پرداخت می کنند.
  • ارائه پنل برای مشاهده تعداد عضویت به تیم اد تو اپ الزامی است.
  • قیمت هر عضویت به نوع اپلیکیشن و سایر موارد بستگی دارد.

shutterstock_180720020-1132x670

[wdsh_hl color=”red”]

برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد این طرح و سفارش می توانید از راه های زیر برای ارتباط سریع با ما استفاده کنید :

[/wdsh_hl]

1- تماس تلفنی و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

2- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

3- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)

[contact-form-7 id=”253″ title=”plans”]