بازاریابی اپلیکیشن

اپلیکیشن مارکتینگ فرایند زمان بر و پیچیده ایست.ما می دانیم که زمان شما ارزشمند است و برای همین به شما کمک خواهیم کرد تا به اهداف خود دست یابید. بازاریابی اپلیکیشن در تیم ما شامل فرایند های زیر می باشد :

app-marketing

تحلیل اپلیکیشن و کاوش رقابتی

پیش از آنکه بخواهید اپلیکیشن خود را برای بار نخست وارد بازار کنید نه تنها باید اطمینان حاصل کنید که اپلیکیشن شما برای ورود به بازار آمارده است بلکه  می بایست بدانید که رقبای شما برای حفظ موقعیت رقابتی خود چه کارهایی انجام داده اند.

 

روابط عمومی (PR)

روابط ما با رسانه های گروهی، شبکه های تبلیغات و توسعه دهندگان به ما در تبلیغات اپلیکیشن شما کمک بسیار زیادی می کند.

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی

فروش جایی اتفاق می افتد که مشتری وجود داشته باشد و همه ما می دانیم که امروزه بیشتر افراد در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند.به شما کمک خواهیم کرد که با استفاده از شبکه های اجتماعی پیشرفت کرده و به اهداف خود برسید.

 

طراحی و خرید رسانه های تبلیغاتی

تبلیغات بهترین راه برای افزایش آمار نصب شماست ولی باید بدانید که چه موقع، کجا و چگونه تبلیغ کنید تا از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری شود.

 

جوایز و قرعه کشی ها

خیلی وقت ها مواردی مثل قرعه کشی ها و جوایز باعث افزایش حساسیت نسبت به برند شما شده و باعث می شود افراد بیشتری شما را ببینند و در نتیجه اپلیکیشن شما را نصب کنند ما بهترین راه برای اجرای این قرعه کشی ها و اهدا جوایز را به شما نشان خواهیم داد.

 

درگیری کاربر با اپلیکیشن

نصب اپلیکیشن توسط کاربر فقط یک قطعه از پازل اپلیکیشن مارکتینگ می باشد. تیم ما با بهره گیری از تاکتیک های هوشمندانه کاربر را با اپلیکیشن درگیر و به آن وابسته خواهد کرد.

 

ویدیو گرافی

اگر یک تصویر  حاوی بسیاری از معانیست، یک ویدیو حاوی چندین تصویر است. بنابراین ویدیو می تواند خیلی بهتر اپلیکیشن را به کاربر معرفی کند. تیم ما قادر به تهیه ویدیو های پر کیفیت برای معرفی یا دمو اپ می باشد.

 

گزارش دهی کمپین به طور کامل

کم یا زیاد بودن بودجه ای که برای کمپین صرف کرده اید برای ما اهمیتی نخواهد دشت. وظیفه تیم ما گزارش دهی کامل و دقیق کمپین به شماست.

 

برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد این طرح و سفارش می توانید از راه های زیر برای ارتباط سریع با ما استفاده کنید :

۱- تماس با شماره پشتیبان تبلیغات موبایلی > 09120189861

۲- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/Pegahsls

۳- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)
0 دیدگاه