چگونه برای اپلیکیشن خود نصب بگیریم؟

چگونه برای اپلیکیشن خود نصب بگیریم؟

نصب اپلیکیشن

برای اینکه کاربران فعال اپلیکیشن ما را نصب کنند چه باید کرد؟

 

LMS_Pricing-Active_Users_with_border

در درجه اول می بایست در مورد اپلیکیشن خود و موضوع آن در بازار تحقیقات لازم را بعمل آوریم. باید بدانیم که این اپلیکیشن به دنبال چه نیاز یا ضرورتی در بازار اپلیکیشن مورد استقبال قرار می گیرد. به عنوان مثال اگر اپلیکیشن ما بازی باشد باید بتوانیم بر روی جامعه گیمر تحقیقات لازم را انجام دهیم و رفتار آن ها را مطالعه کنیم. این امر به ما کمک می کند تا بتوانیم یک اپلیکیشن پر طرفدار و جذاب به بازار ارائه دهیم.

Understanding-Your-Users-Problems

همچنین این تحقیقات از آن جا ضروری است که به ما کمک می کند که برای تبلیغات اپلیکیشن خود چه جامعه ای را هدف قرار دهیم. و از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری کنیم.  مثلاً همه می دانیم که اگر اپلیکیشن ما در دسته بازی و سرگرمی قرار دارد تبلیغات و تلاش برای جذب کاربر در مدیا هایی که مخاطب آن ها بانوان متاهل و خانه دار هستند، گزینه مناسبی نیست.

GettyImages-182745498-56a493015f9b58b7d0d79e0d

در مرحله بعدی باید بتوانیم یک قلاب جذاب و اغوا کننده برای تبلیغات اپلیکیشن خود تهیه کنیم. این قلاب که ما آن را محتوا یا پکیج تبلیغاتی می نامیم می تواند شامل متن، بنر، ویدئو و … باشد. نوع پکیج تبلیغاتی هم ارتباط مستقیم دارد با نوع اپلیکیشن و مدیایی که می خواهیم در آن تبلیغات انجام دهیم. باید بدانیم که مخاطبان اپلیکیشن و مدیا مورد نظر بیشتر چه مدل تبلیغاتی را می پسندند.

1abb8a7

ما با تجربه کردن فراوان و آزمون خطا به نتایج بسیار ارزشمندی در این مورد رسیده ایم که هنگام همکاری با شما آن را در اختیار شما قرار می دهیم.

یک کمپین تبلیغاتی برای اپلیکیشن بسته به اینکه چه تعداد می خواهید برای اپلیکیشن خود نصب بگیرید به عوامل زیادی بستگی دارد.

پس از تهیه قلاب و محتوای مناسب تبلیغاتی ما آن را به همراه لینک یا فایل نصبی اپلیکیشن در مدیاهایی که به منظور تبلیغات برگزیده ایم قرار می دهیم. باید بدانید که برای پیگیری و مانیتورینگ دقیق تبلیغات از کوتاه کننده ها و آنالیتیکس های قابل اعتماد استفاده خواهیم کرد.

1 دیدگاه

یک دیدگاه در “چگونه برای اپلیکیشن خود نصب بگیریم؟

  1. مرتضی شرکایی می‌گه:

    سلام وقت بخیر خواستم بدونم چطور
    اپلیکشن رو نصب کنم لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر

دیدگاه خود را بنویسید: