کسب درآمد از اپلیکیشن

بسیاری از اوقات، فروش مستقیم از طریق نصب اپلیکشن منطقی به نظر نمی رسد. اما این بدان معنا نیست که اپلیکیشن های موبایل نمی توانند ارزش و خدمتی به کاربران خود ارائه دهند.

پرداخت درون برنامه ای، اشتراک و تبلیغات درون برنامه ای  تنها راه کسب درآمد از اپلیکیشن ها نیست. بلکه بسته به نوع کسب و کار شما، مشتریانتان و برند شما، استراتژی های مختلفی وجود دارد که ارزش پیگیری را دارند.

اگر قصد کسب درآمد از اپلیکیشن موبایل خود را بدون مختل کردن تجربه کاربری دارید، ترکیبی از 6 استراتژی زیر می تواند اثر بخش باشد:

  • پرداخت درون برنامه ای

این استراتژی اپلیکیشن شما را به یک کانال فروش تبدیل می کند. داشتن یک کانال فروش به تنهایی منجر به خرید توسط مشتری نمی شود. بلکه این کانال زمانی کاربر را به خرید هدایت می کند که بی عیب و نقص، راحت و لذت بخش تر از سایر کانال های فروش شما باشد.

پرداخت درون برنامه ای می تواند شامل فروش محصولات و خدمات یا باز شدن های فیچر های خاص اپلیکیشن های موبایل باشد.

Screen-Shot-2016-09-19-at-3.09.40-PM

  • اشتراک

بسته به نوع اپلیکیشن، اشتراک یک روش خوب برای ایجاد یک جریان درآمدی مداوم و قابل اعتماد است.

نکته کلیدی برای موفقیت روش اشتراکی، به روز و تازه نگه داشتن محتوا است. اگر محتوا به طور مداوم آپدیت نشود، مشتریان حاضر به پرداخت نخواهند شد. کوتاه کردن چرخه به روز رسانی، ارزش بیشتری برای مشتریان شما ایجاد کرده و آن ها را به بازدید از اپلیکیشن و سپری کردن زمان بیشتر در اپلیکیشن تشویق می کند.

  • تبلیغات درون برنامه ای

اگر پرداخت درون برنامه ای یا اشتراکی منجر به کسب درآمد قابل قبولی نشوند، تبلیغات جایگزین بسیار خوبی برای این روش هاست. مهمترین نکته در تبلیغات درون برنامه ای این است که توجه داشته باشید که این تبلیغات منجر به خراب شدن تجربه کاربر نسبت به اپلیکیشن نشود. اگر اطلاعات مشتریان خود را جمع آوری کنید، می توانید به آن ها تبلیغات بسیار هدفمند نشان دهید. نشان دادن تبلیغات غیر مرتبط به مشتریان ریسک از دست دادن آن ها را بالا می برد.

کسب درآمد از اپلیکیشن

  • اسپانسری یا حمایت مالی

اگر در تبلیغات درون برنامه ای موفقیتی کسب نکردید و به دنبال یک استراتژی جدید هستید، با تبلیغ کنندگان برای حمایت مالی از اپلیکیشن خود مشارکت کنید. در این مدل، تبلیغ کنندگان به ازای انجام کارهای تعیین شده در اپلیکیشن شما، به کاربران پاداش می دهند. درآمد حاصل از پاداش های خرید، بین شما و تبلیغ کننده به اشتراک گذاشته می شود. این روش یک مرحله بالاتر از شخصی سازی تبلیغات بوده و باعث افزایش درگیری کاربر با اپلیکیشن و درآمد از طریق ارائه ارزش واقعی به مشتریان می باشد.

value

  • برچسب سفید

نوشتن اپلیکیشن های بزرگ کار سخت و زمان بری است. از این رو بسیاری از توسعه دهندگان، اپلیکیشن های سفید می نویسند و کد آن را به کسب و کار ها می فروشند تا آن ها نام تجاری و جزئیات خود را به آن اضافه کنند.

  • کسب درآمد از اطلاعات

با فروش مستقیم و غیر مستقیم اطلاعات کاربران اپلیکیشن نیز می توانید به کسب درآمد بپردازید. همچنین این اطلاعات می توانند در جهت اجرای کمپین های تبلیغاتی هدفمند استفاده شوند.

dude-held-aloft

استراتژی های کسب درآمد از طریق اپلیکیشن های موبایل برای هر اپلیکیشن یکسان نبوده و از یک اپ به اپ دیگر متفاوت است. هر استراتژی ممکن است برای بعضی از انواع اپلیکیشن ها مناسب باشد. اما موضوعی که بدیهی است این است که برای کسب درآمد از طریق اپلیکیشن بهتر است از ترکیبی از روش های فوق استفاده شود.

1- تماس و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

2- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

3- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)