5 فرمت اصلی تبلیغات موبایلی به شرح زیر است:

تبلیغات موبایلی تمام صفحه

نوعی از تبلیغات که روی صفحه اپلیکیشنی که در آن نمایش داده می شود ظاهر شده و کل صفحه را پوشش می دهد. این مدل تبلیغ بیشتر در بین جابجایی بین صفحات اپلیکیشن نمایش داده می شود و در مورد اپلیکشن های بازی ، ممکن است هنگام عبور از یک مرحله به مرحله بعدی نمایش داده شود.

تبلیغات موبایلی تمام صفحه

تبلیغات بنری

نوع کلاسیک تبلیغات تصویری ثابت یا متحرک که درون اینترفیس یک اپلیکیشن قرار می گیرد.

تبلیغات موبایلی

تبلیغات بومی (نیتیو)

تبلیغات بومی، عبارت است از بنر یا ویدئو تبلیغاتی که درون اینترفیس اپلیکیشن نشان داده می شود و  با شکل کلی و عملکرد اپلیکیشن همخوانی دارد.

topthingsmobilenativeads

تبلیغات پیشنهادی

درون برخی از اپلیکیشن های موبایل بخشی با عنوان محصولات پیشنهادی وجود دارد که در این بخش تعدادی تبلیغات به صورت پیشنهاد به کاربران ارائه می شود. این مدل تبلیغات بیشتر در مورد بازی های موبایل صورت می گیرد. توسعه دهندگان در این بخش هم می توانند محصولات دیگران را پیشنهاد دهند و هم محصولات دیگر خودشان را.

case-study-2

تبلیغات ویدئویی

تبلیغات ویدئویی معمولاً شامل یک ویدئو یا یک کلیپ 60 ثانیه ای است که محصول یا سرویسی را تبلیغ می کند. این مدل تبلیغات موبایلی بیشتر در اپلیکیشن های رسانه ای نمایش داده می شوند. ذو مدل اصلی تبلیغات ویدئویی تبلیغات درون برنامه ای و برون برنامه است.

در مدل درون برنامه ای، تبلیغات ویدئویی به صورت تمام صفحه، قبل یا بعد از محتوای اپلیکیشن نمایش داده می شود. در مدا برون برنامه ای، تبلیغات ویدئویی از طریق یک وب پیج درون برنامه نمایش داده می شود.

ba2ba6d0c986dc2373244d32ab36f085

1- تماس و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

2- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

3- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)