تبلیغات دیجیتال

امروزه با گسترش تکنولوژی و افزایش روز افزون استفاده از اینترنت و گوشی های هوشمند، روش های تبلیغات به شدت تحت تاثیر این تغییرات متحول شده اند. افراد بیشتر زمان خود را در شبکه های اجتماعی، سایت ها و اپلیکیشن های موبایل سپری می کنند و کمتر برای مطالعه مجلات و روزنامه ها زمان می گذارند.

از این رو توجه به مدیاهای تبلیغات دیجیتال برای همه کسب و کار ها امری بسیار حیاتی است.

با نگاهی به  آمار و ارقام سال های اخیر می توان فهمید که رشد بسیاری از کسب و کارها مدیون سواری بر موج تغییرات تکنولوژی بوده است . دیجی کالا به عنوان یک فروشگاه  اینترنتی نمونه بسیار کاملی از این تحول و تکامل است.

مردمی که پیش از این هرگز به خرید های اینترنتی اعتماد نداشته و ترجیح می دادند برای خرید در فروشگاه ها به صورت فیزیکی حضور داشته باشند، امروزه ضروری ترین و گران ترین نیازهای خود را با اعتماد کامل از دیجی کالا تهیه می کنند .

پس ضرورت استفاده از مدیاهای دیجیتال برای تبلیغات امروزه برای همه مشخص است.

تبلیغات دیجیتال

مدیاهای تبلیغات دیجیتال انواع مختلف دارند که در اینجا به اختصار آن ها عنوان کرده و توضیح می دهیم:

  • اپلیکیشن های موبایل

افراد امروزه در گوشی های هوشمند خود اپلیکیشن هایی دارند که به طور مداوم از آن ها استفاده می کنند. این اپلیکیشن ها از نظر موضوع طیف گسترده ای را شامل می باشند. این اپلیکیشن ها می توانند کاربردی یا سرگرمی و بازی باشند. تبلیغات دیجیتال اپلیکیشن امروزی یکی از موثر ترین روش ها برای تبلیغات محصولات و خدمات  و همچنین اپلیکیشن ها می باشد. این تبلیغات می تواند به شکل بنرهای درون برنامه ای ( بخشی از صفحه یا تمام صفحه) ، ویدئو و یا سرویس های پوش نوتیفیکیشن باشند.

Angry-Birds-on-Android-Hits-3M-Downloads-Free-with-Google-s-AdMob-2

  • وب سایت ها

آمار و ترافیک بسیای از وبسایت ها به ما نشان می دهد که امروزه بازدید از وبسایت ها روز به روز در حال افزایش است. بسیاری از وبسایت ها توانسته اند رابطه خوبی با کاربران و بازدید کنندگان خود ایجاد کنند از این رو افراد آن را مرجعی برای خود می دانند. تبلیغات دیجیتال در وبسایت ها می تواند از امتیاز اعتماد کاربران نیز برخوردار باشد. تبلیغات در وب سایت ها عموماً به صورت های بنری، متنی و یا رپورتاژ  آگهی می باشد.

ad-space-on-website

  • شبکه های اجتماعی

لازم به گفتن نیست که امروزه تا چه حد شبکه های اجتماعی ما و شما را به خود درگیر کرده و سبک زندگی ما را تغییر داده است.  تقریباً همه اقشار جامعه به گونه ای با شبکه های اجتماعی درگیر بوده و بخشی از زمان خود را به طرق مختلف در آن ها سپری می کند.

این جامعه هدف گسترده مخاطبان شبکه های اجتماعی فرصت بسیار مناسب و ارزنده ای برای صاحبان کسب و کار و توسعه دهندگان برای تبلیغات محصولات ، خمات و اپلیکیشن ها فراهم آورده است.  همچنین به دلیل گستردگی این مدیا، شبکه های اجتماعی ابزار بسیار مناسب و ارزانی برای برندینگ و صاحب نام و نشان شدن هستند.

Flat designed for Mobile Marketing concept. Vector

1- تماس و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

2- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

3- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)

[wdsh_hl color=”red”]

برای مشاهده پلان های ما کلیک کنید

[/wdsh_hl]