ارسال پوش نوتیفیکیشن
پوش نوتیفیکیشن نوعی مدیا برای فرستادن و نمایش اعلان به کاربران اپلیکیشن های موبایل است. از طریق این مدیا میتوانید با کاربران خود رابطه ای موثر برقرار کنید و تعداد دفعات و زمان استفاده آنها را از اپلیکیشن خود تا حد قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

پوش نوتیفیکیشن همچنین برای برند سازی محصولات و خدمات، افزایش آمار بازدید وبسایت ها و همچنین فروش محصولات و خدمات بسیار موثر می باشد.در مورد مدیای تبلیغاتی پوش نوتیفیکیشن باید گفت که این مدیا امروزه یکی از بهترین مدیاهای تبلیغات درون اپلیکیشن می باشد.

با گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و استفاده از اپلیکیشن های موبایل این پلتفرم یکی از بهترین پلتفرم ها برای دیده شدن و تبلیغات می باشد.

کاربران موبایل های هوشمندی که به طور قطع در حال استفاده از اپلیکیشن های کاربردی، اطلاع رسانی، سرگرمی و غیره هستند جامعه هدف بسیار ارزشمندی برای تبلیغات و هدفمندی تبلیغات می باشند. نکته مثبتی که در مورد پوش نوتیفیکیشن وجود دارد این است که می توان از طریق این مدیا تبلیغات کاملاٌ هدفمند انجام داد.

به عنوان مثال می توان آن را به تفکیک جنسیت، رده سنی، محل زندگی، نوع اپراتور و … نمایش داد. پوش نوتیفیکیشن همچنین جزو مدیا های ارزان قیمت با ظرفیت بالا می باشد و معمولاً کیفیت کاربران و مشتریانی که از طریق پوش نوتیفیکیشن جذب می شوند بسیار بیشتر از سایر مدیا ها می باشد.

انواع پوش نوتیفیکیشن به روایت تصویر

پوش نوتیفیکیشن متنی با آیکن

پوش نوتیفیکیشن متنی

پوش نوتیفیکیشن متن بلند با آیکنپوش نوتیفیکیشن متن بلند

پوش نوتیفیکیشن بنری

پوش نوتیفیکیشن بنری

پوش نوتیفیکیشن دیالوگی

پوش نوتیفیکیشن دیالوگی

1- تماس و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

2- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

3- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)